Process box

... spracováva sa ...

kuchynské a interiérové štúdio TESS

Spoločnosť TESS INTERIÉR, spol. s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu úspešne už niekoľko rokov. Našim zameraním je tvorba interiérových riešení s komplexnými službami pre zákazníka. Ponúkame individuálny prístup pre každého zákazníka a jeho požiadavky. Výsledkom je interiér, ktorý v maximálnej miere zodpovedá potrebám a predstavám. Široké spektrum materiálov, farieb, tvarov a doplnkov, umožňuje veľmi pružne reagovať na požiadavky zákazníka. Používame kvalitné materiály od renomovaných výrobcov, vďaka čomu môžeme ponúknuť svojim zákazníkom 7 ročnú záruku.

Záruka taktiež svedčí o kvalite domácich produktov, keďže väčšina nábytkových dielov je vyrábaná na Slovensku. Považujeme to za veľmi dôležité a veríme, že to zákazník ocení. Táto skutočnosť taktiež umožnuje dodať interiér v krátkom čase, interiér vyrobený na mieru, presne podľa požiadaviek zákazníka.

Samostatnou časťou nášho štúdia je kuchynské štúdio. Tu Vám predstavíme a ponúkneme všetko čo je pre súčastnú modernú kuchyňu potrebné. Hlavnú časť farieb, dekorov, typov dvierok, pracovných dosiek, základných typov skriniek, môžete vidieť na našich stránkach.

Našim sídlom je Stará Ľubovňa, kde nájdete aj naše štúdio. Môžete si tu prezrieť a vyskúšať vystavené ukážkové kuchyne, získať množstvo informácií a poradiť sa z odborným a ochotným personálom.

TESS INTERIÉR, spol. s.r.o.

Továrenská 47

( vedľa futbalového ihriska )

064 01 Stará Ľubovňa

IČO: 45 692 319

DIČ: 2120051868

kuchyne@slnet.sk

0907 / 322 846

052 / 4285 749

9:00 - 17:00 hod

pondelok - piatok

9:00 - 12:00 hod

sobota

Spoločnosť zapísaná v obchodnom registri na okresnom súde v Prešove, vložka č. 23390/P. Orgán dohľadu : Inšpektorát SOI so sídlom v Prešove, adresa : Konštantínova 6, 080 01 Prešov 1

Meno / Firma

Email

Telefónny kontakt

Vaša správa

Opíšte číslo na obrázku

KomandorMaterassoSedačky Phase