loader

Služby kuchynského
a interiérového štúdia


Poradenstvo


Investícia do novej kuchyne alebo interiéru nie je zanedbateľná a preto je správne poradiť sa. Dnešná doba ponúka veľké množstvo technických riešení, materiálov a spotrebičov, z ktorých má každý špecifické vlastnosti a možnosti použitia. Vďaka pravidelným školeniam, prezentáciam a dennodenej práci v danej problematike máme dostatok informácii a skúseností. Pri výbere Vám radi poradíme, odporučíme čo by bolo pre Váš zámer optimálne.

  interiérové poradenstvo
  n=avrh interiéru a nábytku

Návrh interiéru


Každý úspešný projekt začína od kvaliného návrhu. Vaše požiadavky na začiatku spolupráce analyzujeme, zhrnieme a pretavíme do nákresov. Následne po odsúhlasení prvotnej myšlienky, vypracujeme projekt, v ktorom bude zahrnuté všetko potrebné. Siete, rozloženie, materiály a farby, spotrebiče. Súčasťou vypracovania projektu je aj 3D vizualizácia, ktorá umožní vidieť realizovaný zámer ako aj doladiť mnoho detailov.

Realizácia


V rámci realizácie interiérového riešenia je zahrnutá výroba, doprava a kompletná montáž - realizácia. V prípade potreby zabezpečíme úpravy rozvodov vody, elektriky, plynu alebo drobné murárske práce. Využitím týchto služieb predídete problémom a prípadným dodatočným nákladom, ako aj zbrzdeniu celej realizácie. Naši montážny pracovníci tvoria zohratý tím, vďaka čomu každá činnosť nadväzuje v presnom čase, podľa stanoveného harmogramu.

  Realizácia interiérov
  Predaj nábytku

Predaj nábytku


Našu vlastnú produkciu dopĺňame produktami vybraných overených partnerov. V ponuke máme sedacie súpravy, matrace, šatníkové systémy a množstvo interiérových doplnkov. Ponúkame a preferujeme kvalitné slovenské produkty a domácu produkciu. Veríme, že uspokojíme aj náročného zákazníka, ktorý očakáva kvalitné služby a produkty. Našu ponuku Vám radi odprezentujeme a zodpovieme Vaše otázky. Nech sa páči, zastavte sa v našej predajni.

Vybavenie interiéru

Sedačky PhaseMatrace Materasso

© 2024 TESS Interiérové a kuchynské štúdio

web by niw.sk