loader

Interiér na mieru


Moderný interiér


Moderný interiér je v dnešnej dobe už samozrejmosť. Každý kto rieši bývanie, obchodné či kancelárske priestory má snahu daný priestor zmeniť na moderné, esteticky príjemné a funkčné prostredie. Nakoniec kvalitne zariadený priestor má veľký vplyv aj na pohodu človeka. Radi Vám pomôžeme a ponúkneme naše skúsenosti. Zhmotníme Vaše predstavy a potreby do funkčného celku. Tešíme sa na spoločné tvorenie a spoluprácu.

  Interiér na mieru TESS
  Interiérové doplnky TESS

Nábytok na mieru


Okrem návrhu a realizácie interiéru na mieru, zabezpečíme aj návrh a výrobu nábytku na mieru. Ak potrebujete šatník, skrinku, policový systém či komodu, nemusíte sa nechať obmedzovať štandardnými rozmermi. Navrhneme a vyrobíme nábytok presne podľa potrieb a požiadaviek. Nechajte si zariadiť svoj priestor či už ide o byt, dom, kancelárske priestory alebo obchodnú prevádzku.

V rámci realizácie interiéru a dodávky komplexného riešenia, spolupracujeme s poprednými dodávateľmi nábytku a interiérových doplnkov. Dodáme sedačky, skrine a úložné priestori, šatníky, matrace, svetlá, koberce ... Skrátka všetko čo potrebujete pre Vaše pohodlie.

Sedačky PhaseMatrace Materasso

Inšpirujte sa v našej galérii

Nábytok, interiér na mieru Nábytok, interiér na mieru Nábytok, interiér na mieru Nábytok, interiér na mieru Nábytok, interiér na mieru Nábytok, interiér na mieru Nábytok, interiér na mieru Nábytok, interiér na mieru Nábytok, interiér na mieru Nábytok, interiér na mieru
GALÉRIA REALIZÁCII

© 2024 TESS Interiérové a kuchynské štúdio

web by niw.sk