loader

Kuchynské linky

Kuchyňa na mieru


Jednou s nosných častí našej činnosti, je návrh a realizácia kuchynských liniek. Každá kuchyňa je originál, navrhnutý a vyrobený presne na mieru podľa predstáv a potrieb zákazníka. Kuchyňa na mieru ponúka absolútnu volnosť a variabilitu. Návrh sa snažíme maximálne prispôsobiť Vášmu priestoru a požiadavkám. Vďaka množstvu materiálov rôznych farieb a dekorov, doplnkom a modernej technike spolu vytvoríme Vašu ideálnu kuchyňu.

  Kuchyne na mieru
  Funkčný dizajn

Funkčný dizajn


Napriek tomu, že je každá kuchyňa originálom, pre každú z nich je nadôležitejšia funkčnosť. Správne ergonomické rozloženie prvkov, spotrebičov, odkladacích a pracovných priestorov. Všetko musí byť navrhnuté tak, aby práca v kuchyni bola radosťou. Správne riešenie umožňuje z priestoru vyťažiť maximum. Zároveň pri aktívnom používaní kvalitné riešenie šetrí čas, nakoľko je všetko tam, kde má byť a nemusíte nič hľadať, prekladať atď...

Kuchynské skrinky


Základom návrhu kuchynskej linky je viac než 200 modelov kuchynských skriniek, vytvorených na základe požiadaviek klientov. Tie tvoria základ kuchyne. Skrinky podľa požiadaviek upravíme alebo navrhneme a vyrobíme skrinku presne na mieru.


  Kuchyne na mieru

Ponuka materiálov založená na základných nadčasových dekoroch je dopĺňaná o dekory a farby sledujúce módne trendy a požiadavky zákazníkov. Samozrejmosťou je použitie a zabezpečenie aj iných materiálov a prvkov, ktoré v základnej ponuke nemáme. Súčasťou ponuky sú aj moderné technológie ako napríklad potlač nábytkových povrchov. Všetky používané prvky sú dodávané renomovanými dodávateľmi.

Inšpirujte sa v našej galérii

Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa
GALÉRIA REALIZÁCII

© 2024 TESS Interiérové a kuchynské štúdio

web by niw.sk