loader

Nábytok na mieru

Návrh nábytku


Návrh a výroba nábytku na mieru je základom našich služieb. Podľa Vašich požiadaviek a potrieb navrhneme a vyrobíme ľubovolný nábytok do domu, bytu, kancelárskych alebo obchodných priestorov. Stolíky, skrinky, komody, obývačkové steny, detské izby, postele alebo obchodné policové systémy. Všetky prvky sú detailne navrhnuté s ohľadom na efektívne využitie priestoru a výsledný estetický dojem.


  Výroba nábytku na mieru
  Výroba nábytku na mieru

Originálny nábytok


Vďaka výrobe na mieru sa Váš interiér stane originálom. Tvary, farby, dekory si vyberiete podľa svojich predstáv. Prvotriedne materiály a precízna výroba sú zárukou vysokej estetickej a úžitkovej hodnoty. Naplnte svoje sny o bývaní podľa svojich predstáv a nechajte si vyrobiť nábytok alebo interiér na mieru. Na začiatok Vám radi poradíme. Naše štúdio je tu pre Vás.

Ponuka materiálov založená na základných nadčasových dekoroch je dopĺňaná o dekory a farby sledujúce módne trendy a požiadavky zákazníkov. Samozrejmosťou je použitie a zabezpečenie aj iných materiálov a prvkov, ktoré v základnej ponuke nemáme. Súčasťou ponuky sú aj moderné technológie ako napríklad potlač nábytkových povrchov. Všetky používané prvky sú dodávané renomovanými dodávateľmi.

Inšpirujte sa v našej galérii

Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa Kuchyne na mieru, Stará Lubovňa
GALÉRIA REALIZÁCII

© 2024 TESS Interiérové a kuchynské štúdio

web by niw.sk