loader

Overface - potlač
nábytkových povrchov


Potlač povrchov


Jedná sa o technológiu povrchovej potlače Inkjet - potlač nábytkových povrchov. Môžu to byť laminované dosky, dýhované dosky, alebo sklo. Nie je to samolepka, ale skutočná tlač na povrch, vďaka čomu majú povrchy vysokú životnosť a dajú sa umývať rovnako ako klasické dvierka. V ponuke je množstvo vzorov a ilustrácii, ale je možné použiť ľubovolný motív alebo fotografiu.


  Potlač nábytkových povrchov
  Potlač nábytkových povrchov

Originálny dizajn


Možnosť potlačiť nábytkové povrchy ľubovolným motívom, ilustráciou alebo fotografiou, dáva pri návrhu a realizácii ineriéru obrovské možnosti. Interiér získa originálny dizajn a jedinečný vzhľad. Jemné vzory na kuchynských dvierkach či veselé postavičky v detskej izbe, zútuľnia a oživia celý priestor. Technológia OVERFACE prináša novú tvár bývania.

Potlač nábytkových povrchov

Tieto nábytkové časti vyrába renomovaná firma s dlhoročnou tradíciou, TRACHEA

Inšpirujte sa v našej galérii

Overface - potlač nábytkových povrchov Overface - potlač nábytkových povrchov Overface - potlač nábytkových povrchov Overface - potlač nábytkových povrchov Overface - potlač nábytkových povrchov Overface - potlač nábytkových povrchov Overface - potlač nábytkových povrchov Overface - potlač nábytkových povrchov Overface - potlač nábytkových povrchov Overface - potlač nábytkových povrchov
GALÉRIA REALIZÁCII

© 2024 TESS Interiérové a kuchynské štúdio

web by niw.sk